| Mynameiz a întrebat:

Are ceva daca am o vena cam groasa si lunga pe penis? Credeti ca o deranjeaza pe o fata?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vena respectiva, cu cat este mai groasa, mai proeminenta/iesita in relief si cu cat are mai multe cotituri si/sau ramificatii cu atat va fi mai intensa senzatia de placere si satisfactie extrema, produsa de frecarea unui astfel de penis cu mucoasa vaginala. Doar in momentul in care vei intretine contacte sexuale reale vei descoperi si efecte extrem de benefice provocate de aceasta particularitate a penisului tau. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Incearca sa faci cumva sa nu ti se mai scoale puternic, atunci nu se va mai observa vena ai imposibila!

| mihai69 a răspuns:

Nici nu cred c-o s-o observe.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu o deranjeaza, ci din contra o excita si mai tare.

| xVictor a răspuns:

Nu, nu deranjeaza si din contra, chiar ajutawinking vaginul fetei simte acea vena si ii dai o senzatie tare, practic ii faci un bine, iar toti barbatii care au asa ceva ar trebui sa spuna cel putin 3 rugaciuni pe zi de multumire parintilor ca l-au inzestrat cu asa ceva si nu mai e nevoit sa cumpere durex negru (acelea cu bulinute pentru a da senzatii asemanatoare laughing) )

| Steam321 a răspuns:

Eu zic sa ti-o taie nu e buna