| anonim_4396 a întrebat:

Are rost sa plec cu iubitul meu la mare daca nu vreau sa-mi incep viata sexuala?

10 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Ideal ar fi sa vorbesti cu el despre asta

| corbulalbrosu a răspuns:

NU, deoarece absolut sigur se vor isca discutii si certuri. Mai ales daca si-a mai exprimat/ti-a mai cerut sa va incepeti viata sexuala si cu alte ocazii. Este aproape utopic sa poti crede, considera ca cineva poate sa fie zi si noapte doar in 2, cu o fata dorita alaturi si sa nu incerce sa profite de situatie. Deci pentru a evita situatiile neplacute ar fi bine sa te gandesti de 2 ori inainte de a-i raspunde 1 data. Sanatate!

| neutrino a răspuns:

Nu. Lasa-l liber si poate ca isi va gasi el pe cineva dornica de sex.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu vrei sa-ti incepi viata sexuala, nu pleca cu iubitul la mare.

| LoveSleep a răspuns:

Bună întrebare laughing
Vorbește cu el. Întreabă-l exact același lucru.

| UnBroken2016 a răspuns:

E ca si cum te-ai duce la mare dar nu intri in apa.

| UserulAnonim a răspuns:

De ce nu vorbesti cu el despre asta?
Sigur va intelege.

| pinkpityc a răspuns:

Dacă tu ai incedere în tine și în iubitul tău da are rost, dar s-ar putea sa te lași dusa de val și sa faci ceva ce poate regreți mai târziu. Gandeste-te bine pentru ca dacă tu nu vrei sa faci ceva nu se va întâmpla nimic

| Codecs a răspuns:

Dacă o sa fiți împreună tot timpul sau o sa dormițI împreună cam greu nu o sa se întâmple ăsta, și ai omis sa zici și timpul de când sunteți impreuna, trebuie sa ai multa încredere în el sa accepți sa mergi cu el, acolo se pot întâmpla multe fiind doar voi doi ( o mica beție din partea lui șI poate profita de situație, cea maI buna scuza )

| Dragoslav1997 a răspuns:

Daca ar fi baiat intelegator nu ar zice nimic... doar va duce.ti acolo sa va distrati nu sa faceti sex...