| grasgras a întrebat:

Aș adăuga eu mai multe... dar de ce femeile au tot timpul de unde să aleagă și noi bărbații trebuie să ne chinuim să fim băgați în seamă? De ce femeile obțin bani mai ușor decât noi? De ce femeile obțin ce își doresc pe urmă pleacă? De ce femeile vor doar bani și mașini și feți frumoși, ele de fapt mințind că își doresc dragoste? Serios? Trebuie să fiu frumos și plin de mușchi, să ofer dragoste?

4 răspunsuri:
| Madaxo97 a răspuns:

Nu este nimic adevărat din ce spui tu acolo. Dar voi bărbații, doar genul asta de femei va atrag, astea va plac voua, fetele cuminți, de casă, decente, gospodine, le considerați urâte, grase, si nu va uitați la ele, apoi va plângeți ca nu găsiți. Soarta.

| grasgras explică (pentru Madaxo97):

Culmea că eu nu am întâlnit ce spui tu, nu ştiu ori am avut ghinion ori aşa sunt toate...

| Madaxo97 a răspuns (pentru grasgras):

Nu sunt toate așa, fi sigur, posibil sa fi avut ghinion.

| grasgras explică (pentru Madaxo97):

Parcă tot mai mult mă gândesc la a doua variantă, pe zi ce trece.