| demon a întrebat:

As avea nevoie de un sfat incerc sa o uit pe fosta prietena si ma gandesc tot la ea incerc sa imi ocup timul dar nu prea merge si stiu ca poate cu timpul trece dar nu mai am rabdare am probleme si cu somnul ar trebui sa caut pe cineva nou? sad

Răspuns Câştigător
| onasis1961 a răspuns:

Mai Demon nu fi naiv! E un proverb din vechime care spune asa: Sa nu fugi niciodata dupa femei si autobuze ca astepti putin si vin altele.Morala ar fi:Orice ce femeie nu e de neanlocuit! Asa ca nu dispera cauta repede alta si sa vezi cem o uiti pe aceasta! Treci la atac!

1 răspuns:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Mai daca tii la ea de ce nu-i zici sa va impacati?
dar depinde de situatie daca ea mai tine la tine e super oki dar daca ea are pe altul etc cautati pe alta happy!