| Floryn9 a întrebat:

As dori in mare parte păreri sincere a fetelor la următoarea întrebare: unde va excitati mai repede?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vaginal desigur, se umezeste vaginul, pentru ca se pregateste de pentrare, lururi care duc asta sunt atractia fizica, ovulatia, in perioada ovulatiei ele se excita usor cand vad un barbat hot https://www.divahair.ro/......e_pe_plaja

| RAY a răspuns:

Acum 7 ore | sierra1 a răspuns:
Cred că cel mai frecvent răspuns va fi : "în pat"

degeaba sunt ele in pat daca nu au parte de un barbat hot, totul sta in atractia fizica, degeaba la faci oral, le penetrezi daca nu arati bine fizic

| sierra1 a răspuns:

Cred că cel mai frecvent răspuns va fi : "în pat"

| sierra1 a răspuns:

Rog atenționarea userului pentru limbaj ireverențios