| ioanatomi a întrebat:

As dori sa aflu daca te dezvirginezi la varste fragede 14-15 ani e posibil sa ai hemoragie? Cum sa faci sa nu te doara foarte tare? E ok daca folosim prezervativul?

3 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Depinde de dezvoltarea corpului.sunt unele care se dezvolta mai repede, altele mai greu.

| bebitza_7716 a răspuns:

Da te dezvirginezi!

eu m-am dezvirginat la 13 ani... nu cred ca poti avea hemoragie.

nu stiu ce sa spun sa faci sa nu te doara asa tare.

prezervativul e o idee f buna pentru a nu ramana insarcinata. dar nu te va ajuta cu nimic la durere

sad

| motanuIdeIpeIstradaI41 a răspuns:

Da lol e ok daca fol durex dar fetele cu care am facut-o miau sp ca doare doar la inceput dupa aia e misto