| b3b3lushaellie a întrebat:

As dori sa-mi spuneti daca un baiat ma place eu sunt impreuna cu Bogdan fratele sau dar nu-mi mai place de el ci de Paul {baiatul respectiv}...bogdi glumeste cu mine si nu e interesat ma scuzati ca am scris "eu sunt impreuna"trebuia "am fost" ieri la banchetul lui i-am dat papuci dar nu sunt trista fiindca am facut ce trebuia.mie imi place de paul ieri a pus o melodie de dansat in2 {paul fiind DJ}lui iii placea acum 1 an de colega mea Bianca dar mie mi-a spus "dansam?"nu ei pe ea nici nu a bagat-o in seama si apoi a pus melodia I'm Sorry-Akcent eu cu el am cantat-o de 1 iunie la scoala in fata la 3 scoli{din GIULESTI, BERBESTI, BARSANA}si ieri a spus ca e dedicata mie si am cantat-o impreuna credeti ca ma place? dau FUNDA!♥

Răspuns Câştigător
| SupradozaDeVise97 a răspuns:

Cred ca te place. dar nu stiu ce sa zic nu prea sunt de acord eu personal cu chestiile cu frati. Iti dai seama cum se va simti Bogdan?! Penibil. aiurea. in plus. si se vor isca discutii in care Bogdan ii va bate obrazul lui Paul. dar daca va placeti asa mult. de ce nu?! Numai gandeste-te si la Bogdan cum se va simti. si ca se vor certa ei. analizeaza problema la rece! Te pup sa ma tii la curent!

3 răspunsuri:
| NotToday a răspuns:

Nu va inteleg... Din moment ce nu placi un baiat, de ce naiba te mai "combini" cu el?

| b3b3lushaellie explică (pentru NotToday):

Pai mi-a placut dar mi-am dat seama ca nu e asa de dragut ca si Paul:*love struck

| AnastasiaMihai a răspuns:

Stii cum e reclama, "Vreau sa fac caca in baia lui Paul!":*