| thesmexysura a întrebat:

As dori sa stiu daca doare dezvirginarea sau nu, fara prezervativ. fara rasp. daca nu stiti, va rog happymultumesc

Răspuns Câştigător
| Mihai19MaxX a răspuns:

Nu il baga in seama pe sinx. Daca il cunosti pe baiat si e sanatos si mai ales virgin totul e ok.La unele doare, la altele nu.Simte-te excitata si cand o faci nu incepe brusc.Joaca-te cu penisul iubitului, il mai impingi putin inauntru, il scoti si tot asa pana intra tot ca sa iti faci si lubrafierea sa nu te usture

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca esti fata te va durea indiferent daca foloseste sau nu prezervativul, la baieti nu ii dor deloc.

| Barbiiiiee a răspuns:

Doare chiar daca iti pui tu prezervativul si in caplaughing

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru Barbiiiiee):

Tu de unde stii? Ai incercat?laughing

| Barbiiiiee a răspuns (pentru UnBaiatFrumos):

laughing)) off peste tot ma urmaresti

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru Barbiiiiee):

Ce ai ma?laughing paginile 4-5-6 numai cu tine suntlaughing

| Barbiiiiee a răspuns (pentru UnBaiatFrumos):

Pai ma urmaresstiilaughing))))

| UnBaiatFrumos a răspuns (pentru Barbiiiiee):

Miss prezervativ in caplaughing

| sinx a răspuns:

Raspunsul l-ai primit de la Misogin. Daca o sa faci fara prezervativ s-ar putea sa te doara cand o sa ajungi la medic cu boli venericewinking Folositi prezervativul, ganditi cu capul care trebuie. Sau poate vrei sa faci si un copil de la varsta asta?!

| Mihai19MaxX a răspuns:

Si apropo.Mie si s-a rupt ata in timpul unei partide de sex anal.Nu am mai putut practica acest "sport" cam vreo 2-3 luni.doar sex normalhee hee.Asa ca doare si la baieti daca se rupe fraul preputului(e ceva normal)