| unbaiat_5498 a întrebat:

As dori sa va cer sfatul in legatura cu o chestie mai importanta si vreau un raspuns scurt si la obiect:

Credeti ca e rusinos pentru un baiat faptul ca la 19 ani este inca virgin?

17 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Scurt si la obiect : NU!

| noescape a răspuns:

Nu e nicio rusine, din punctul meu de vedere.

| unknownboy a răspuns:

Clar nu xD.

| Libelle a răspuns:

Nu

| ImHereForYou a răspuns:

Nu...fetele in firea lor vor baieti virgini nu da-ia...

| aladinx85 a răspuns:

Salut nu frate nai de ce sa-ti fie rusine poate nai gasit persoana cu care s-o faci dar ai timp sati pierzi virginitatea nu-ti pierde niciodata increderea in tine multa bafta.

| Lacoste a răspuns:

Buna.eu sunt de parere ca nu e rusinos.

| ŦєтiţaŦăяăNuмє a răspuns:

Eu zic sa fii mandru de tin.deoarece in ziua de azi ii foarte ra asa cevawinking
Si eu sincer m`as bucura foarte tare daca prietenul meu avea 19 ani cand isi pierdea virginitate[adica cu mine.dar din pacate nu a fost asa]tongue.
Deci bucurate.si cauta fata potrivitawinking

| VadTot a răspuns:

Cred ca mai rusinos este sa ti incepi viata sexuala dintr o greseala la o virsta extrem de frageda decit sa raamai pina la 19 ani virgin acum nici tu nu trebuie sa dramatizezi ca inca esti virgina si nici nu trebuie sa te plangi ca ai ramas inca virgin mai bine taci si atunci cind vei cunoaste o fata cu care sa ai o relatie extrem de frumoasa vei scapa si de virginitate dar acum nu este cazul sa faci din asta o drama s au sa te consideri cine stie cum cu siguranta vei cunoaste o fata care sa te merite si sa va iubiti unul pe altul. Succes si Capul sus si nu te mai plange!

| Antikrist a răspuns:

Doamne! cum sa fie rusinos? Eu ca fata chiar apreciez mult asta, sunt putini baieti ca tine, fii mandru de asta! Ai o viata intreaga la dispozitie!

| Picasso a răspuns:

Nu vere nu este rushinos,poti sa ii zc la orice fata care te intreaba daca m estivirgin,tu raspunde-le sincer,si toot cred ca nu o sa te creada, aa s-ar putea sa te dea de gool caracterul! daca estimai fatalau asa aici e o problema, daaa nu mare! se repara cu timpul! incearac sa fi si tu curva la fete tongue

| Zenithf a răspuns:

Este rusinos sa-ti fie rusine de asta. Eu am fost virgin pana la 26 de ani si nu mi-e rusine de asta.
Ce-i drept, ma gandesc ca poate am fost fraier, ca poate era bine sa fiu mai cocongiu inainte, dar toate gandurile astea nu au nici un rost (ca'n melodia aia: "(r)egretele n'au nici un rost"). Ce melodie naspa. laughing

| quest_6999 a răspuns:

Nu e nicio rusine!

| Obbsesive a răspuns:

Nu este rusinos! Din punctul meu de vedere, o faci atunci cand simti!

| Croy a răspuns:

Nu e neaparat rusinos.dar incearca sa faci cumva sa o pui cat mai rpd.adica...tu nu iti doresti asta? Sexul te maturizeaza

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Cu toti [din cate vad eu] am raspuns ca nu este rusinos happy
deci n`ai dc sa-ti faci probleme tongue