| RoxanaGhost a întrebat:

Aş dori să vă întreb ceva...Am nişte stări ciudate.Când x [băiatul] nu-mi răspunde,n-am chef de mâncare,de nimic...
Când îmi dă mesaj îmi bate inima tare şi simt că mă sufoc,leşin[ca un atac de panică]. Atacuri de panică de genul aveam când eram mai mică[mă ia cu stări de căldură,răceală imediată,simt că-mi iese inima pe gât,am o stare de tremurat, fluturaşi în stomac]...
Ce părere aveţi? :-s Nu râdeţi! crying

12 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Uite aici un articol pentru fetele ca tine:
http://bravonet.ro/......015/08/30/

| RAY a răspuns:

E ceva normal, iubesti persoana aia

| Lawliet14 a răspuns:

Aw!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ești îndrăgostită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai emotii.
E clar ca esti indragostita.

| CristinaSNC a răspuns:

Esti indragostita love struck, stai calma ca nu ai nimic grav.

| Eduard196 a răspuns:

Indragostita rau de tot. de fapt cred ca ai un organism foarte sensibil. Sau poate asta e prima ta dragoste

| RoxanaGhost explică (pentru Eduard196):

E prima dată când iubesc un băiat cu adevărat...Adică la alţii nu am simţit aceste stări la alţi băieţi...

| Bucuresti_Rutare_1994 a răspuns:

Clar esti indragostita.
Te deranjeaza asta? Vrei sa diminuezi din emotii? Sau doar esti curioasa daca e ceva normal?

| mariacazcu a răspuns:

Se vede ca nu poti trai fara baiatul acela

| Aly95 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa-ti controlezi emotiile..nu de alta dar pe viitor vei avea de suferit daca o sa continui asa. Cu totii am fost indragostiti poate..am simtit fiorii aceia atunci cand primeam un raspuns de la EL/EA, dar cu toate astea trebuie sa fim rationali, ca altfel o luam pe campii laughing

| Lisbeth a răspuns:

Awww, esti indragostita