| ToldTou a întrebat:

As dori servere de cs zombii mod sau biohazard sa contina urmatoarele cerinte :

Sa poti pune mai mult de 2 lasere

Sa nu iti dea kick daca ai lag

Si sa fie cat de cat frumos!

dau funda! si vot

3 răspunsuri:
| domnulgoe a răspuns:

In caz ca nu ai observat, ai pus intrebarea ta gen,, macabru" la categoria dragoste si sex.ce explicatie ai? e chiar insesizabila categoria?

| Ionut123456789 a răspuns:

Am eu server e zombie plague mod add deabi acu 2 zile l-am deschis si caut playeri dau admin helper vip add bossul32@yahoo.com

| Romeo44 a răspuns:

Cel mai tare server de cs 1.6 cu zombii. Jucatori care stiu de gluma,unii cu eperienta, altii fara, staf de treaba. Fara lag.Munitie infinita,multe mape, moduri, arme.Va asteptam pe server.
Zm.Devilz.Ro ip:93.114.82.217:27015