| amalia_4709 a întrebat:

As dori si eu mai multe informatii despre cercelul in dintelaughing as dori sa mi pun si eu. cum se pune? pls ajutor. funda.puppy dog eyes

5 răspunsuri:
| amalia_4709 explică:

Sau diamant ceva de genu nu stiu cum ii mai zice. dar am vazut la unele persoane

| Xpert a răspuns:

Nu cred ca e cea mai buna idee : iti afecteaza dintii si ai un discomfort cand mananci
"cum se pune?" - o gaura in dinte necesita o interventie chirurgicala iar daca vrei intre 2 dinti e acelasi lucu! deci ai de suferit mult si nu cred ca vei gasi un tehnician dentist sa iti bage un cercel in dinte! oricum...
bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| cristi202 a răspuns:

Simplu: iei o masina de gaurit cu un burghiu mic, dai gaura in dinte, si iti pui cercel acolo. Insa sa nu te miri daca mai tirziu vei ajunge la dentist! Sau daca cindva vei ajunge sa simti ca se rupe cind maninci si inghiti si bucata de dinte, si cercelul.

| amalia_4709 explică:

Ma rog.eu vorbeam serios. dar acum cu neseriosi ca voi. orice e posibilwinking