| PrOx a întrebat:

As vrea in special parerea fetelor.Am fost la o petrecere acum o saptamana si am inceput sa dansez cu o fata dupa ce eram ranaga de beat..nu era atat de evident dar am dansat vreo 2 ore doar cu ea.Totul obisnuit.La sfarsit am continuat in club unde se pare la fel, tot dansam si mai tarziu dupa mai vreo 2 incercari ne-am sarutat.Am mai vorbit pe la scoala saptamana trecuta dar pe alte subiecte pana vineri seara din nou la club cand am scos-o adara sa vorbim:mi-a spus ca perioada actuala este complicata... ceva legat de fostul ei prieten si am incheiat totul cu un dans cuminte si o imbratisare. Urmatoarea seara se pare ca imi gasise bricheta pierduta si inainte sa plec(urma sa ne vedem a doua zi la gratar) mi-a spus sa ma gandesc la ce o sa fac pentru acel obiect.M-am gandi ca e un joc de-al iei si sa nu il iau in seama pentru ca deja ma simteam ranit.A doua zi imbratisari, masaj, gesturi de apropiere aproape evidente. Cea mai buna prietena a ei imi spune ca ar trebui sa mai incerc pentru ca ar merita dar cand vorbim seara pe chat, din nou amana situatia cu scuza ca ar putea face o prostie.Nu stiu ce sa mai fac... daca sa mai incerc sau sa imi iau gandul de la ea.Este prima fata din viata mea pentru care cred ca ar merita sa ma complic.

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Ii cam place sa te aiba sub picior,ii place joaca! fi si tu putin mai destept! fa-i jocul, incearca sa o faci sa dudeze se sentimentele tale, sa nu creada ca te are la picioarele ei cand si cum vrea ea!
Impunete, dar in acelasi timp incearca sa o cuceresti incetul cu incetul!
Iubeste, dar nu te lasa calcat in picioare!
O noapte placuta iti doresc!

| alexro93 a răspuns:

Stai aproape de ea, incearca sa vb mai des cu eam, nu neaparat despre asta..incearca s-o cunosti, dai voie sa te cunoasca apoi o sa ia ea o decizie

| Azre a răspuns:

Nu știe ce vrea, e confuză, nu întinde coarda! Ai răbdare. Totul treptat.

| zurick a răspuns:

Cred ca nu stie ce sa faca dupa toate cele intamplate si ar trebui sa-o astepti sa iasa din starea ei.

| FadetoBlack a răspuns:

Dacă tu asta crezi, şi crezi că merită efortul, încearcă, şi ai răbdare.

| RCristofor a răspuns:

Fata este confuza, te sfatuiesc sa rezisti si sa nu fortezi prea mult nota, te asigur ca o sa fie a ta prietene. happy

| Anonimus197568 a răspuns:

M-ai lasa-i putin timp sa isi revina dupa despartirea de fostul, arata-i ca esti un bun prieten si ca ti la ea.Bafta

| alexandra3325 a răspuns:

Mai da-i putin timp, pentru ca probabil nu este prea sigura. Dar nu astepta prea mult!