| flaviusica a întrebat:

As vrea niste idei ce sa ii iau unei fete de 11 ani...Nu e prea pretentioasa, dar nici nu vreau sa nu-i placa cadoul...Astept niste propuneri frumoase.Multumesc

5 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

O papusa barbiehee hee

| mariaw a răspuns:

I-ai niste cercei de argint. O sa-i placa

| Diiana232997 a răspuns:

Pai tricou, bluza, pantaloni, papuci(daca ii stii marimea) sau ceva de argint cercei, lantisor, inel, bratara sau ii poti lua ceva obiecte un album foto, o agenda, o pusculita, geanta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un jurnal.thinking la varsta asta orice fata are un asa cevawinkingo sa fie binevenit! o pereche de cercei foarte finuti din argint.nu sunt scumpi deloc.gasesti n lucruri

| cuplulcluj a răspuns:

Daca nu are pretentii cumapara un LCD happy de preferinta sony apoi cand creste precis va avea si pretentii...Glumeam. daca e fata.normal ca o sa-i placa niste cercei.lantisor sau o hainuta