| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa aflu niste raspunsuri. cititi intrebarea asta mai intaihttp://www.tpu.ro/......simt-gust/ dupa toata chestia asta am inceput o data pe saptaman cand ne vedem sa ii tot fac sex oral. Intr-o seara am excitat-o cam mult si am inceput sa introduc degetelul a intrat fara probleme,fara dureri si zicea ca-i foarte bine si ca-i place foarte mult, dupa cateva minute i-am facut iar sex oral si am inceput iar cu degetelul si dupa ce l-am bagat si l-am scos am bagat 2 degete....eu zic ca sigur nu mai este virgina.....sange a curs decat atunci cu limba. Mai este sau nu virgina? Daca avea ciclul regulat e posibil sa se deregleze? mentionez ca are 16 ani jumate

2 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

De unde ai scos ca nu mai e virgina? N-ai cum sa dezvirginezi o fata cu degetele (decat poate daca-i bagi tot pumnul). Un penis e mult mai mare.

| DnFn a răspuns:

Doar ginecologul iti poate da un raspuns sigur! Faceti impreuna o vizita la medicul ginecolog chiar si pentru un control la 6 luni. Ea trebuia deja sa ajunga la doctor daca are ciclu. Multa bafta si sanatate!