| Amalia2305 a întrebat:

As vrea sa aud cat mai multe povesti de dragoste love struck

Răspuns Câştigător
| Rustin a răspuns:

Iti povestesc eu...
acum un an am cunoscut o fata la un bal, am invitat-o la dans a acceptat, i-am cerut numarul de telefon si adresa de mesenger, dupa o saptamana eram deja prieteni foarte buni si mama hotarat sa o scot la un suc intr-o seara.
dupa ce ne-am intalnit la un local si am stat 2 ore am hotarat sa ne plimbam.Simteam impulsul de o saruta, avea niste ochi minunati, albastrii ca cerul... iar deodata fara sa prind de veste m-a sarutat. ma rog eu eram deja **** pe mine cum s-ar zice si m-am blocat.Sia dat seama ma privit, mi-a zambit si m-a luat in brate. Miam facut curaj si am intrebat-o daca vrea sa fim impreuna, iar ea a acceptat bucuroasa... Aveam deja 2 luni de cand eram impreuna, ne intelegeam perfect, stateam destul de aproape unul de altul, toate bune si frumoase. Dupa o vreme am observat ca nu mai acorda deloc atentie relatiei noastre.Am invitat-o in oras, i-am promis si stelele si ulna tot ca sa ne intalnim undeva dar imi tot luam teapa caci de obicei cand ajungeam la locul stabilit nu era acolo si invoca diverse motive penibile si cretine. Intr-o zi in timp ce mergeam prin centrul rasului cu un prieten, am vazut-o pe ea intr-unul din locarlurile de pe margine era insotita de un baiat, iar dodata s-au sarutat.Ma observat si ea, pentru o clipa am intors privirea doarece am ramas socat dar can m-am uitat din nou disparuse. Neam certat rau in urmatoarea zi, iar apoi nau am mai tinut leatura cu ea timp de 3 luni pana cand am aflat ca se muta din tara.Intr-o sambata in timp ce treceam pe langa casa ei, i-am mai surprins odata privirea plina de regrete, ochii aceia albastrii, dupa care a disparut de la geam. Urmatoarea zi a plecat din tara.Am aflat de la o prietena de a ei ca trebuie' sa se intoarca peste vreo 2 luni inapoi.
cam asta o fost una dintre povestile mele de dragoste pe scurt
sper sa ai succes in relatiile tale si sa ai grija sa nu iti alegi ceva prieteni curvalai
o zi buna

5 răspunsuri:
| DeeaBlondiii a răspuns:

Uite asta este bestiala:x http://www.youtube.com/watch?v=f3U1btDVj48 Eu una o ador:X

| bby a răspuns:

smug si eu vreau sa audbatting eyelashes

| Amalia2305 explică:

Pai...as vrea sa aud(citesc) povesti de dragoste,cum au inceput, cum au continuat si daca s-a terminat, in ce fel s-a terminat love struck big grin

| Amalia2305 explică:

DeeaBlondiii : este intr-adevar bestiala dar in acelasi timp si foarte trista sad ...insa eu as vrea sa-mi spuneti propriile voastre povesti love strucklove struck

| Amalia2305 explică:

@Xfact9r : povestea in general este frumoasa exceptand sfarsitulhappy. p.s. : mersi de sfat :*batting eyelashes