| Pandicorn123 a întrebat:

As vrea sa capat mai multa incredere in mine. cum fac. e posibil sa am voce dar daca nu o arat cuiva nu o sa pot face nimic sunt prea timida nu stiu ce sa fac va rog ajutor.

Răspuns Câştigător
| andreiandrei1 a răspuns:

Incearca sa fii mai bagacioasa, adica sa te bagi in vorba cu altii.ar trebui sa faci cateodata (nu foarte des) lucruri care te scot in evidenta(cum ar fi sa faci ceva in timpul unei ore mai ciudat).

1 răspuns:
| MLSS a răspuns:

Eu zic sa inregistrezi si sa trimiti cuivaa:X muuulta bafta:X:X:X:X
fetele au mereu dreptatesmug