| Caddy_1153 a întrebat:

As vrea sa-i spun unei fete ca o plac si nu stiu cum sa-i spunbig grin

8 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Te duci si ii zici ce e asa greulove struck?

| consiliera a răspuns:

Nu prin mesaje sau mess.Te face si mai timid.Te dai pe langa ea,vezi in ce stare e(daca e nervoasa nu merge), intri in vorba cu ea.O saluti, si incepi.Nu fa tu toata treaba, mai las-o si pe ea.Sa nu pari disperat.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Fa-ti curaj

| Dia a răspuns:

Hmmm... e simplu: Buna draga, ce faci? Uite eu te plac. xD

| 阿雷克桑德拉 a răspuns:

Cand o vezi intr-o stare de spirit mai buna, te duci la ea, o iei si o saruti din prima, bine, sa fiti singuri. daca iti primesti ktv palme, macar ai incercat. daca nu.continuiwinking fetele chiar daca ar fi moarte dupa un baiat, niciodata nu ar face primul pas. tot timpul asteapta sa fie bagate in seama.

| WTFuck a răspuns:

Eu zic sa o lsi pe ea sa isi dea seama sau pune pe cineva de ex pune un prieten apropiat sa ii zica ca tu o placi si daca vrea sa vb cu tine sa ii spui ca da si dupa ce mai stai cu ea bag-o in seama ma mlt sa vada si ea ...si intreab-o dupa aia daca e sentimentul reciproc... sper ca am fost de ajutor happy

| mihnutyiuk a răspuns:

Simplu ii zici in fata

| Caddy_1153 explică:

Ms