| ursuuu a întrebat:

As vrea sa iau tratament pentru marirea sanilor xxl bust. dar am 14 ani. e vreo problema?

7 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu folosi tratament. Cresterea sanilor nu se provoaca, trebuie sa ai rabdare. :]

| Meddy_5853 a răspuns:

Nu cred laughing

| Evangeline a răspuns:

Mai ai puţină răbdare. Fetele se dezvoltă până la vărsta de 18 ani, chiar 20.

| IloveME a răspuns:

Parerea mea sa mai asteptzi putin, la o varsta asa sigur sanii tai sunt in crestere, daca pana la 18 ani nu ai masura dorita atunci poti lua! consulta un medic mai bine!
succes!

| alberto_7264 a răspuns:

Este o problema cu sani care ii ai? cu ce te deranjeaza, sunt baieti cale le plac fetele cu sani mici si alti cu sani mari. Cele cu sani mari atrag privirile oricarui barbat si si gandirile oricarui barbat pleaca direct in pantaloni la el si la tine. Orice tratament are si efecte negative, trebuie sa le studiezi. Mai ales la varsta ta nu ti-as recomanda sa ai asa ceva, trebuie sa te gandesti ca dupa ce ai copii, sani tai vor creste mult mai mari. Asa ca dc ai operatie inainte de copii, sani se vor mari si scuze, nu ti-ar place la 30 de ani sa ai sani ca o caw. sorry

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, este o problema, tratamentul respectiv iti este strict interzis. Nu cred ca vreun pediatru ti-a prescris asa ceva.

| Bucataru88 a răspuns:

La 14 ani si te gandesti la marirea sanilor si daca o sa-ti reuseasca ce ai sa faci cu iei.sa te afiri ca ai cu ce... pffff