| silvia_6803 a întrebat:

As vrea sa ii dau un msg fostului meu prieten sa incep o conversatie cu el si nu stiu cum sa incep ma ajutati voi va rog?

Răspuns Câştigător
| claudia_6048 a răspuns:

Buna sper ca nu mai uitat si as vrea sa stii ca nu vreau sa fim suparati dar nici nu vreau sa te fac sa crezi ca mai e cale de intoarcere doar ca as dori sa ramanem prieteni sa vorbim, deoarece ma simt tare singura si tu esti singura mea speranta... ti-am zis fara regrete doar o simpla prietenie happy Sper ca ti-am fost de foloshappy

2 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Api incepe cu intrebarea simpla,, ce faci?''. Asa apoi il poti intreba ce a mai facut de cand nu a-ti mai vorbit, cum mai sta cu dragostea... Si eu sunt in aceeasi situatielaughing I-am cerut numarul, mi l-a dat pe mess si acum nu mai stiu ce sa zic/ce sa fac? Ca l-am intrebat de vreo 2 ori ce face si nu mi-a raspuns, dar numarul mi l-a dat. Daca are cineva un raspuns si pentru mine...

| MarianaMadu a răspuns:

Poti sa incepi cu ceva de genu: "Hei stii cumva ce s-a intamplat la finalul filmului X" sau "Stii cumva cum pot descarca programul sau filmul sau melodia X" sau "Poti sa imi zici si mie vreo melodie noua, ca m-am saturat de cele pe care le tot ascult"...sunt multe metode, important e sa ai si un pic de tupeu. SUCCES!