| CioloCelNebun a întrebat:

As vrea sa ii spun unei fete ca imi place de ea dar sunt cam timid :\, cum as putea sa ii spun?

8 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Mai intai incercati sa deveniti prieteni apoi invit-o la un suc daca nu poti sa ii spui in fata trimite-i in mesaj

| an0therkid a răspuns:

Incet copilu'!, incet!
mai intai deveniti amici si vezi dac si ea te place, daca nu-renunti

| CioloCelNebun explică (pentru an0therkid):

Suntem prieteni straight face

| an0therkid a răspuns (pentru CioloCelNebun):

Atunci "pup-o baaa" laughing

| CioloCelNebun explică (pentru an0therkid):

Prieteni adica ne cunoastem nu suntem impreuna straight face

| CheLoo23 a răspuns:

Nu-i spune..aratai prin gesturi frumoase fi un calaver in ochi ei adui o floare sau cuti de bomboane sau dai mereu acea atentie de care sigur are nevoie cam atat bye happy mult noroc

| TudorGamer a răspuns:

Daca esti curajos si inteligent o poti face gen ``codat``! Incearca sa-i arati asta prin timiditatea ta si sa-i arati ca asta inceamna blandete sufleteasca si ca va avea nevoie de asta langa sufletul ei! Mult noroc!