| rapidistarapid a întrebat:

As vrea sa imi spuneti daca stiti, ieri dupa ce m-a atins prietenul cu mana prin pantaloni, fara sa puna mana pe ea doar prin pantaloni ma mangaiat putin dupa aceea am vazut pe chilot putin sange. Si nu mi-a venit ciclu ca apoi s-a oprit a fost doar cteva picaturi de sange, ciclu trebuie sa imi vina saptamana viitoare. Oare ce este, din ce cauza? E ceva grav? Va rog sa imi raspundeti.Multumesc.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sangerarea la excitare este de obicei semnul unor dereglari hormonale care au efect asupra endometruui sau a unei rani pe colul uterin. Poate fi grav, poate sa nu fie. Oricum, necesita consult ginecologic pentru a exclude ceva grav. Cu cat mai aproape de sangerare, cu atat mai bine, asa ca ar fi bine sa te duci luni dimineata la medic.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai ce ai fost dezvirginata, si posibil sa fi ramas si insarcinata!
Doamneeee, fata draga, si 10 ani de-ai avea, cateva informatii despre sex, ai de unde sa le culegi.
Usor, usor, ne intoarcem in Mezozoic...

| scumpik010 a răspuns:

Chiar nu stiu c ar putea fi... poate te-ai excitatlaughing)

| Rebecca a răspuns:

Nu e din cauza excitatiei, ca nu ar fi curs sange. Nu pot sa'mi dau seama exact ce a fost, dar nu cred ca e grav

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e asa grav dar din cauza placerii provocate n-ai mai constientizat nu ca abia te-a atins ci ca te-a atins chiar bine.

| lifeistough a răspuns:

Cred ca tocmai te-a dezvirginat!

| Mihai03 a răspuns:

Cred ca te a dezvirginat. adica si-a bagat degetele in vaginul tau serios. Insarcinata nu ai cum sa ramai si nici bolii. Stai linistitawinking

| Creatsa_3419 a răspuns:

Du'te la ginecolog, mamy...acolo afli mai multe ...sau spune'i sa ''te atinga bine'' sa nu mai fii atat de preocupata:*hee hee