| Tudor018 a întrebat:

As vrea sa impresionez o fata (am 14 ani) si nu stiu cum! Mă puteți ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Vorbindu-i foarte frumos, fiind politicos, invitandu-o la un suc sau la o plimbare prin oras, parc samd.

3 răspunsuri:
| noob a răspuns:

Cum zice Gretta fac fraerii. Ai centimetri sa o impresionezi? Daca da, trimite-i o poza cu maciuca ta.

| CetateanulFrantuzit a răspuns:

Ii spui ca varsta ta este direct proportionala cu marimea penisului in momentul in care ti-l decalotezi cu o maceta

| Tudor018 explică:

Wow