| lalaksjdb a întrebat:

Aș vrea să încep să i fac sex oral partenerului însă nu sunt pregătita nu știu cum ar trebui să fac asta să l pot satisface. Am făcut o o data câteva minute și mi-a venit să vomit e perfect normal? mai este o problemă mă simt mereu prost pentru faptul ca el nu ejaculează mereu eu fiind la început iar el având experiență

13 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, nu e deloc normal sa iti vina sa vomiti... nu e nevoie sa ajungi la ceva asa de extrem

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se face numai reciproc si numai dupa ce v-ati spalat foarte bine organele si ati pus prezervative pe ambele organele sexuale, facandu-va unul celuilalt.
Nu recomand sa-i faci doar tu lui, fiindca te injosesti si nu este normal sa faci acest lucru de una singura, fiindca te va trata ca o prostituata, doar sa-i satisfaci organul cu gura, fara ca el sa-ti ofere nimic.
Niciodata sa nu faci sex oral fara prezervativ!

| lalaksjdb explică (pentru Violleta2022):

El mereu îmi face mie și eu refuz să i fac.

| Violleta2022 a răspuns (pentru lalaksjdb):

Si care-i problema, atunci?
Pentru ce ne interbi cum sa-i faci mai bine sex oral la iubit, odata ce spui aici ca tu nu-i faci... hai hotaraste-te ce vrei, ca sunt un pic in contradictie cele doua afirmatii.

| lalaksjdb explică (pentru Violleta2022):

Păi asta am spus ca eu mereu refuzam însă aș vrea să i fac

| mihai69 a răspuns:

Ca să nu ai senzația de vomă, nu trebuie să „înghiți" toată lungimea organului. Oricum, zona care oferă maximum de plăcere este glandul (capul).
Tragi cu mâna pielea înapoi (îl decalotezi), apoi îl stimulezi ușor cu limba și buzele. Poți combina asta cu mișcări de masturbare.

| Madaxo97 a răspuns:

Dar nu trebuie să îi faci oral până ejaculează neapărat, dacă lui îi ia o ora să ejaculeze normal că doar nu stai să îi faci sex oral o oră întreagă, faceți măcar ca parte din preludiu, câteva minute fiecare reciproc, nu trebuie să il bagi până în gât dacă nu poți și îți vine să vomiți, e ok, faci cât poți. Sau dacă simți un miros urat spune-i să se spele mai bine, dacă de asta îți vine să vomiți.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi dacă îți vine sa vomiți, nu cred că e ok pentru tine să mai faci. Nu trebuie să faci nimic care te indispune, cu atât mai mult dacă zici ca el are experiență. El ar trebui să-ți acorde mai mare atenție și să fie atent la dorințele tale.

| Giulia911 a răspuns:

Fai, ca asa e frumos

| AndaAlexandra a răspuns:

Sexul oral nu este pentru toată lumea și e perfect în regulă. Dar dacă tot vrei sa o faci, ar trebui sa ai o discuție cu partenerul tau, să știi cum ii place, ce ar trebui sa faci... Mai ales că e ceva nou pentru tine. Comunicarea este cheiawinking

| Cavaler001 a răspuns:

Puteți începe în joacă amândoi cu un 69 și nu va aleargă nimeni.
Astfel, va stimulați reciproc și nu se mai grăbește niciunul happy

| adam7 a răspuns:

Vrei să te învețe cineva?
Gândește-te ce înseamnă asta :p
Senzația de vomă poate fi strict fizică de de la faptul ca l-ai luat prea adânc, sau poate psihică ca nu ești confortabilă cu ceea ce faci.

| TobiasCotoi a răspuns:

Incearca sa te calmezi, trage aer adanc si comunica cu el, ca sa ajungeti unde va doriti