| SteauaSmeq a întrebat:

As vrea sa ma masturbez (sunt baiat)! Ce trebuie sa fac si cum.Cel mai bun raspuns primeste funda!

Răspuns Câştigător
| mada1820 a răspuns:

Pai de ce sa o faci daca nu simti nevoia, chiar nu te inteleg. Mai bine stai in banca ta ca e mai bine.

7 răspunsuri:
| Shatteredx a răspuns:

Cat de imbecil sa fi sa nu stii nici macar sa-ti faci laba?

| 000MadMAX000 a răspuns:

Hai ma dao draq nu stii sa iti faci laba? Ce pana mea cati ani ai 5? De unde draq mai scoateti si intrebarile astea?

| flaviusss a răspuns:

Da-i la mutu in cap laughing)

| Taiby a răspuns:

Este o adevarata anomalie acest subiect laughing

| IonelDominantDeBlonde69 a răspuns:

Da-i in ea ca surdu' in clopote

| Tpushow a răspuns:

Cand sinti nevoiea du-te unde nu e nimeni se te vada scoateo si freaco pana iese sperma si gata

| Stylle_Rb_1996 a răspuns:

Gandeste-te la mata!