| Deea_1734 a întrebat:

As vrea sa-mi fac o schimbare de look, dar nu stiu daca mar prinde. mi-as dori sa-mi scrieti mai multe adrese unde pot sa-mi fac o schimbare virtuala.plizzzzzzz.funda

Răspuns Câştigător
| DeeaPunk a răspuns:

Incearca pe divahair sau pe taaz. P. s:ca sa poti sa pui o poza de a ta trebuie sa-ti faci cont(gratis) e mai mult pe baza de machiaj dar mi se pare ca avea si despre par, si mai multe...Bafta!

3 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Am mai gasit http://www.divahair.ro/......oare_reala
Bafta!

| Deea_1734 explică:

Eu am incercat toate adresele acestea si conturi mi-am facut, dar tot nu reusesc.help!