| Andrei1384 a întrebat:

As vrea sa-mi spuneti si mie cand e cea mai mare sansa respectiv cand nu e nici o sansa sa ramana gravida o fata dupa ce imi dau drumul in ea.

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Cea mai mare sansa este intre ziua 12 si ziua 16 a ciclului menstrual. Sanse zero nu sunt niciodata. Sansa minima este de 1%, in prima zi de menstruatie, daca are cicluri regulate.

4 răspunsuri:
| Foca a răspuns:

Salut. Deci o fata pozate sa ramana gravida dupa ce tiai dat drumul in ea. Dar aici mai sunt cateva speculati, poate tu nu esti fertil, poate ea nu este fertila. Dar cel mai bine sa ia un test de sarcina, si daca este ceva vorbiti intre voi, sa luati o masura.
Si de aceea toata lumea spune folositi prezervativul, nu va mai jucati cu viata voastra ca nu are nici un sens.
Succes.
Ciao.

| Ela_4663 a răspuns:

Sanse sunt mereuwinking

| Shugareala a răspuns:

Daca ia pastila de 24 ore (se cumpara de la farmacie) nu ramane gravida, sau daca a luat anticonceptionale inaintea actului sexual...

Sanse sa ramana altfel gravida, exista...

| alexandru_4652 a răspuns:

90%