| Corsi a întrebat:

As vrea sa stiu cate este comportamentul "băieților rai" intr-o relatie

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

"Baietii rai" se vor comporta ca si cum fata e proprietatea lor, vor considera ca nu trebuie sa le iasa din voie si se vor simti indreptatiti sa o agreseze atat verbal cat si fizic, daca nu li se supune. O fata desteapta si care se respecta va sta intotdeauna departe de un "baiat rau".

| RAY a răspuns:

Ala e colectionar de trofer sexuale, adica se comporta frumos pana face sex apoi cauta alta

| cumva008 a răspuns:

Chiar nu stiu nu stiu,, cate,, big grin