| CristiR a întrebat:

As vrea sa stiu ce sa-i fac unei fete ca sa-i placa de mine.
Nu stiu nimic despre ea,
nu este in aceeasi scoala cu mine,
o vad in fiecare marza si vinere, frecventam acelasi sport.

3 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Incerca sa te bagi in seama cu ea faceti cunostinta schimb de id si incerca sa incepi sa vb din ce in ce mai mult cu ea apoi spune-i ce simti dupa ce deveniti amici

| Abstract a răspuns:

Poi uite un sfart de la mine. Inceraca sa-i arati calitatile tale nu fizice cele din interiorul tau. Aratai ca o placi. Fara sa te dai mare in fata ei. Fi natural. o FATA O CUCERESTI PRIN FELUL DE A FI SI CUM TE PORTI CU EA.Succes! fundalove struck?

| TiaFCRB a răspuns:

Mai bine va cunoasteti un pic si sa incerci sa practici acelasi sport ca ea ca sa stay mai mult timp cu ea si la un moment dat ii spui ce crezi despre ea si cat de mult o iubesti de exemplu,, Esti buna la sportul asta si pentru ca stim acest sport amandoi si il practicam as vrea sa-l practicam impreuna''Si pe urma o intrebi sau asa ceva