| ISmokeAir55 a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai exista reviste porno(cu poze mai mult sau mai putine nud)? Vreau sa fie neaparat noi.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

La chioscurile de ziare care au multe reviste

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

A ramas playboy la vanzare. Daca nu descarci de pe internet nuts, fhm

| ISmokeAir55 explică (pentru mgtow):

Unde as putea sa mai găsesc reviste playboy de vânzare?

| mgtow a răspuns (pentru ISmokeAir55):

La chioscurile de ziare care au multe reviste

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca in ultimii ani din vitrina chioscurilor de difuzare si vanzare a presei au disparut revistele de profil celebre : Playboy, Hustler, Maxim, Penthouse, FHM, H Para Hombres in varianta lor printata si nu mai sunt comercializate. Cel putin in tara noastra.

| Mariandan4765253 a răspuns:

Nu ai filme...ce.ti trebuie reviste?