| DeyuXd a întrebat:

As vrea sa stiu daca mergi la un liceu militar ce restrictii ti se pun? Stai in internat deexemplu- ce ai voie sa faci si ce nu ai voie?laughing Si tot ce se poate sti despre un astfel de liceu.

1 răspuns:
| aurora50scumpika a răspuns:

Eu am un liceu aici in oras, sunt din Campulung Moldovenesc.dar trebuie sa stai la internat mergeti cu o saptamana inainte de inceperea anului la liceu, Duminica cand te intorci acasa trebuie sa fii la 7 8 la liceu, cand se face apelul. Dimineata te trezesti la ora 6.sa faci sport. apoi la masa, si apoi la ore,, dupa masa.trebuie sa stai la studiu.nu poti parasii incinta liceului.in timpul saptamani.doar daca e ceva urgent, in weekend daca ramai la liceu ai voie numai o zi in oras.si aia de la ora 12 pana la ora 20