| denisuca2012 a întrebat:

As vrea sa stiu daca vi se pare ciudat sa faceti sex cu un tip cunoscut recent?

Răspuns Câştigător
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna Andreea! Atunci cand faci sex cu cineva, o faci din dragoste, ceea ce multi o fac din alte motiveoh go on. Deci nu, nu este in regula sa faci sex cu un tip recent cunoscut! Bafta, funda?:*

| denisuca2012 explică (pentru cHoCollaTeFllory):

Multumesc
:*
Da,Funda!

| cHoCollaTeFllory a răspuns (pentru denisuca2012):

Oricand, multumesc si eu!:*

9 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Noua sa ni se para ciudat?
Ai cap,ai creier in el,parerea noastra nu conteaza deloc, cum iti asterni, asa dormi.

| doc69 a răspuns:

Nu e nimic anormal sa vrei sa faci sex si nu e nimic anormal sa fii spontan sa ti se raspunda pe masura si sa o faci.nu conteaza de cand cunosti ci ce simti ca iti transmite, cum te simti tu.e o simpla alegere daca vrei sau nu sa imparti aceeasi placere cu cel pe care il doresti si te doreste.de ce frustrare? suntem unici

| MonkeyBoss a răspuns:

Ciudatenii peste ciudatenii! laughing - Daca tii neaparat sa faci sex cu barbati/baieti abia cunoscuti, mai conteaza parerea altora?

| OnlineZ a răspuns:

Pai tie cum ti se pare? sexul e ceva normal pur si simplu simti nevoia, daca a fost pur si simplu sex nu e ciudat, stai linistita toti simtim nevoia mai ales cand nu avem o relatie stabila

| NesScaFe a răspuns:

Nu mise pare ciudat daca v-a placut laughing

| beell23 a răspuns:

Bafta!

| denisuca2012 explică:

Daca nu iti convine, pleaca!