| stefan5982 a întrebat:

As vrea sa stiu, in general cate minute va tine sa faceti sex pana la prima ejaculare? Va rog raspundeti sincer si serios!

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci griji! Difera de la fiecare persoana in parte! totul tine de tine! Multi dintre sexologi au adaugat exercitiilor originale variatii proprii. Invatarea controlului ejacularii implica doua deprinderi :

* capacitatea de a recunoaste cat mai bine senzatiile de excitatie sexulala si tensiune
* capacitatea modifica comportamentul pentru a preveni sau intarzia ejacularea

Ai incredere in tine!

5 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

3 secunde. crying Dar nu stii cat e preludiul.thinking

| Octavutzu a răspuns:

Prima oara thinking sa zicem ca de la 10-15 minute maxim. A 2 oara e cu mult mai mult big grin

| GdX a răspuns:

O ora frate, isi da fata drumu de 3 ori, da e de munca, dar te simti fericit.

| stefan5982 explică:

Daca pana la prima ejaculare nu trec 5 minute, ar trebui sa-mi fac grij?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cat vreau eu. pot si 1 minut, si 5 si 30 si o ora.ai probleme?