| Agelina a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de la ce varsta imi pot incepe viata sexuala

9 răspunsuri:
| AsSsuL. a răspuns:

Cati ani ai? big grin poti incepe la orice varsta la care tu te crezi in stare. big grin trebuie sa fii pregatita si atat!

| lyrics a răspuns:

Nu exista o varsta anume.nici la fete nici la baieti.deobicei majoritatea baietilor isi incep viata sexuala mai devreme decat fetele.
totusi, ar trebui sa asteptsi sa fii dezvoltata fizic si psihic.tongue

| Simonaa5 a răspuns:

Dupa 16-17 ani. Asta depinde de tine.,, Cand te simti tu pregatita.

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Nu exista varsta, dar e recomandat dupa 17-18. Poti face pasul asta cand simti ca esti pregatita si ca ai gasit persoana potrivita! Bafta!

| zonik93 a răspuns:

Cand te simti tuu pregatita!
De ex atunci cand iti doresti neaparat sa faci asta, cand esti interesanta, cand te`ai dezvoltat destul, cand spui un da sigur! sj fara regrete la sfarsit tongue

| vasiledumitru a răspuns:

Doctorii spun ca cam de la 18-20 de ani, dar daca vrei sa fii fericita da dragoste dupa ce te vei merita, maimutele fac sex, insa cei casatoriti fac dragoste, asa se deosebesc oamenii de maimute, ca au dragsote, stiu sa aiba radbare, nu au instincte animalice.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum

| SweetGirl_9181 a răspuns:

18 ani, cand esti majora, desigur.:*

| aangelia a răspuns:

Nici sa nu te gandesti sa o incepi de la 13 ani(stiu din ce am vazut din alt mesajhappy ) viata sexuala e normal sa o incepi intre anii 16-18
:*