| unbreakkkable91 a întrebat:

As vrea sa stiu si eu de la fete... (pentru ca inca sunt la inceput)... cum le place mai mult? big grin adica...in momentul cand faceti sex cu partenerul vostru... ce va face sa urlati de placere...big grin? please raspuns urgent...tongue

7 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce e asa urgent? laughing

| BlueDreams a răspuns:

rolling on the floor nu mai fi asa curios mai bine intreab-o pe prietena ta ce ii place nu pe noi.

| stephie21 a răspuns:

Eu innebunesc cand ma saruta frantuzeste! Bine mie imi plac multe lucruri, dar nu conteaza ce-mi place mie, ci ce-i place fetei ce-ai ales-o ca partenera; tu trebuie sa descoperi ce-i place... Sa fii intotdeauna senzual, sa o saruti din cap pana-n picioare pentru a-i descoperi punctele sensibile...intai sa o satisfaci pe ea si apoi pe tine! Ai grija cu preludiul, e foarte important!

| mioara a răspuns:

Curiosi mor repede.

| unomprintreoameni a răspuns:

happy Omule, totul se intampla de la caz la caz... Nu ne putem impartasi noi experientele sexuale cu tine, placerile noastre, pentru ca poate nu s-ar potrivi...
Iar de urlat, scuza-ma, mi s-a intamplat odata... in padure, seara, de frica. Stau la Brasov si-mi era teama sa nu vina ursul...
Iar cu urlatul femeilor in pat... e doar de domeniul filmelor pentru adulti!

| monycutz a răspuns:

Ia-o pe la spate si o sa vezi cum o sa "urle"laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu am urlat niciodata de placere.am avut momente cand am urlat de durere, dar de placere...inca nu. cel mai bine ma simt cand stau deasupra daca asta vroiai sa stii.