| TeoTudor a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva eu iubesc pe o fata ea numai ma iubeste dar m-a iubit si acum este cu altcineva eu sufar in timp ce ea e fericita cu altu ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| Angy_2477 a răspuns:

Okupati timpu cu altceva`. Iesi cu prieteni, vezi un film, asculta muzicaa, gaseste`ti pe altcineva si incearca so uiti`! Okupati timpul si mintea cu altceva in asa fel inkat sa nu te mai gandesty la ea`! Sper ca te-am ajutat`! Bafta! pha:*

2 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Fa si tu ca ea.sa o uiti. sau sa iti gasesti alta fata pentru a o inlocuihappy vei avea aceleasi sentimente poate chiar mai puternicebig grin

| TeoTudor explică:

Am iubit-o 2 ani si am uitat-o cu greu nopti de suferinta odata chiar am crezt ca ea este femeia vietii mele in fine... cu mare greu am uitat-o dar a meritat