| fefeciucusbebe a întrebat:

As vrea si eu sa stiu daca dupa ce tiai inceput viata sexuala si ai avut un avort(15ani)iti mai pot creste sanii(mentionez ca nu este cazu meuwinking

4 răspunsuri:
| tyana a răspuns:

Nu are legatura cresterea sanilor cu avortul! Sanii vor creste normal dar psihic fata respectiva cred ca a trait o drama.La 15 ani esti inca un copil!

| dulcykaLy a răspuns:

Intradevar nu are nici o legatura cu cresterea lor.

| nikol1 a răspuns:

Waw. avort la 15 ani.nu are nicio legatura una cu alta. dar se pare ca este mai interesata de cresterea sanilor decat de restul corpului.

| zapacita21 a răspuns:

Nu are nici o treaba una cu cealalta.dar nu e bine la varsta asta? poate mai tarziu ai sa vrei sa faci un bebe, doi si nu ai poti daca se mai intampla.ai grija