| elenabogaci1234567890 a întrebat:

As vrea un sfat... am un prieten de foarte mult timp de cind eram la gradinita si lui ii place de mine dar mie imi place de alt cineva... ce sa fac ca sa numi stric prietenia? va rog ajutatiima am ajuns intr-o mare dilema?

2 răspunsuri:
| jasmine11 a răspuns:

Sti. niciodata sa nu dai o prietenei frumoasa pe un "te iubesc" daca va intelegeti, va place sa vb si sa comunicati, nu va combinati niciodata pentru ca asa e bine iti spun din propia exerienta, am avut si eu un prieten din gradinita si cand am ajuns mai mari, ne-am dat seama ca be placem, ne-am combinat, iar cu timpul au iesit ff mari cerutri ca iubit/iubita, si nici aceea prietenie frumoasa nu a mai ramas, ba din contra ne uram, iar eu una regret, ai putea sa ii povestesti prietenului tau aceasta poveste, si sa i zici ca nu e bine sa va comb, pastrati acea legatura frumoasa ca prietenie, iar daca nu credere dai id meu sa vb cu mine"ascumpika58"

Răspuns utilizator avertizat