| girlsad a întrebat:

As vreau un sfat. iubesc si eu un baiat si nu stiu cum sa il uit. pe el nu prea il intereseaza de mine.tot timpu ma gansesk la el tot ce fac imi aminteste de elcryingnu pot sa il scot din mine.as vreau si eu un sfat. fundita:X

Răspuns Câştigător
| LoveStoned a răspuns:

Chiar daca nu mai imi dai fundita, eu o sa fiu sincer cu tine pentru ca am trecut prin asta (sunt baiat). Sa il uiti definitiv nu o sa poti (vei avea un prieten care poate foloseste acelasi parfum ca respectivul, automat iti vei aduce aminte si multe altele). Sfatul meu este sa te intaresti, sa te gandesti ca nu te merita, sa-ti dai seama daca ai gresit si tu si sa-ti corectezi greselile si MERGI MAI DEPARTE. Vei intalni persoana potrivita si abia atunci vei spune ca iubesti si te vei simti completa. Capu' sus!

4 răspunsuri:
| bughy89 a răspuns:

Gaseste activitati care sa iti ocupe timpul. Iesi cu prietenele in oras, mergeti in cluburi, uita-te la un serial stiu si eu fa orice doar ca sa iti ocupi mintea. O sa iti treaca crede-ma.

| IIIx333III a răspuns:

Si eu sunt in aceeasi situatie. Dar, daca tot il iubesti, incearca sa lupti pentru el, nu te lasa din prima.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa il uiti? puteti ramane amici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar.caca.el.are.dragoste.fata.de.tine.e.bine