| anonim_4396 a întrebat:

Asa... daca menstruatia intarzie cu 11 zile exista riscul sa fiu insarcinata? credeti ca dupa atata timp se vede daca fac testul de sarcina?

3 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Daca ai facut sex neprotejat, da exista. Da, o sa se vada daca faci un test de sarcina... Din alta ordine de idei poate fi si o dereglare hormonala sau o problema de sanatate. Ai putea sa mergi la medicul ginecolog pentru un consult.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Menstra poate veni și peste sarcină.
Trebuie să mai repeți un test de sarcină și să citești răspunsul.
Nu trebuie neglijat nici medicul ginecolog, poate fii și o răceală, o dereglare hormonală, etc.
Sănătate.
Pa, pa.

| kikinoname a răspuns:

Daa si da:desti fericitahappysa-ti traiasca bebele si multa sanatate! Daca ehappy