| anonim_4396 a întrebat:

Asa...de curiozitate, daca o fata sub 18 ani este violata ce ar putea sa pateasca?

Răspuns Câştigător
| MamaOmida69 a răspuns:

1. sa ramana insarcinata
2.sa se imbolnaveasca
3. sa ramana cu sechele.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa ramana cu sechele daca nu e tratata de un psiholog la timp.

| Cătălina a răspuns:

Ce sa pateasca? Ar putea ramane insarcinata si cu sechele mintale pe viata.
Nu numai cele sub 18 ani pot pati asta, regula este valabila pentru orice femeie de orice varsta, asta daca excludem femeile trecute de 49 de ani intrate deja in menopauza.

| Broadband a răspuns:

Ce sa pateasca.

vede si ia cum ie sa fie impinsa laughing

| baru a răspuns:

Sall. Ce ar putea sa pateasca cine? Sau sub ce forma? Unde? Pa1

| тecнιннιlα a răspuns:

Sa se imbolnaveasca de cine stie ce, sa ramana insarcinata, sa ramana cu sechele pe viata happy. Daca fata se lupta cu individul/indivizii si ei riposteaza sau cine stie ce-i mai face e posibil si un deces happy.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa ramana traumatizata pe viata(mai ales o minora) si asa cum a zis si @Catalina e valabil pentru orice fata/femeie de orice varsta. Dar da,cred ca mai mult pentru minore.
Si poate ramane si insarcinata, cu o ura de nedescris pentru violator si frica in general din cauza oricarui barbat, adica sa nu mai atinga un barbat/baiat in viata ei...
E cam gravstraight face