| Heys a întrebat:

Asa deci eu m-am despartit de o fata acum vreau sa o recuceresc la liceu pentru ca stiu ca si ei ii mai place de mine la profilul care ma duc eu sunt cam 25 de fete in clasa si 5 baieti iar la ea 27 de fete si 3 baieti Cred ca nu o sa am probleme cu alti baieti ca nu este chiar foto-model. Credeti ca mai am sanse?

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Normal,logica simpla asa iti spune.
La 27 de fete si 3 baieti,se va incinge o paruiala generala pentru a le castiga favorurile.
Deci, ai toate sansele, daca pe ea o vrei.

| MMihai a răspuns:

Poate ai, depinde de prea multe!

| Dianné a răspuns:

Tu mai tii la ea, sau doar o placi pentru ca are "corp" (din cate am inteles)? Daca tii la ea, nu te mai lua dupa "sanse", ia-te dupa ea, dupa cum iti vorbeste, de unde stii ca te mai place? Invit-o la un suc, pe seara, pe urma in parc. Spune-i ce simti, ca ti-a parut rau atunci, la despartire. Incearca, incercarea moarte n-are, n-o fi utima fata de pe Terra. N-ai nimic de pierdut, doar de castigat, doh... happy