| Ionut19CT a întrebat:

Asa din curiozitate. Cate fete sunt, care sa aiba peste 18 ani si sa fie virgine happy

36 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

La mine in clasa cam toatecau 17 ani, unele chiar 18, dar sunt cam toate virgine, exceptie vreo 3 care nu prea vin la scoala
cred ca sunt mai mult de 50% virgine in tara asta pana-n 20 ani
in alte tari este ceva normal ca la liceu sa o faci, dar sa nu ai prea multi parteneri. era o emisiune in care cineva chiar s-a dus la un liceu sa le vorbeasca de boli si toate cele...

| DeeaMarry a răspuns:

Foarte multe.
Cunosc multe fete de 18 ani care nu au avut nici macar primul sarut. Arata bine sau foarte bine si sunt tipul de fete la care multi viseaza, dar pur si simplu au avut alte prioritati sau nu s-au indragostit de niciun baiat pana la varsta asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeeaMarry):

Mi-ai redat sperantalaughing))...credeam ca nu Mai exists asa cevalaughing))

| h3r a răspuns:

Și acum aștepți să-ți zică cineva : niciuna, că toate-s curve. Dar ai dreptate, toate-s curve... toate alea pe care le-ai cunoscut.

| Ionut19CT explică (pentru h3r):

Nu sti tu ce am cunoscut si ce nu. asa ca numai vorbi aiureawinking happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Mwaaaaiiii, de ce faci baiatu' curvar? Atat timp cat nu stie sa formuleze o intrebare iti dai seama cu cate a fost laughing

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Îmi pare rău pentru răspuns, acum realizez ce copil e. Îmi ia întrebările la rost și îmi răspunde șmecherește.

Păi nu un copil face așa când i se fură bomboana?

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Uite d'aia imi vine sa va pup eu... pe unele dinre voi kiss

| fuzzer a răspuns:

Virginitatea nu are nicio legatura cu personalitatea omului, si dintr-o prostie poti face aceasta greseala.

| Fridăm a răspuns:

Faci recensământul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste cateva zile fac 18 ani si sunt virginahappy si NU, nu am de gand sa renunt la virginitate prea curandhappy

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce?

| anonim_4396 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Pentru ca pur si simplu gandesc altfel. Am alte prioritati si planuri de viitor, nu imi doresc o relatie in viitorul apropiat! Plus ca nu prea am incredere in baieti big grin happy

| MineIsLikeABridge a răspuns (pentru anonim_4396):

In fine, poate il vei gasi pe ales, nu cred ca va fi cel care merge pe cal alb, dar va fi cel care vine cu un buchet de flori, o cutie de ciocolata si cuvinte frumoase happy. Mult noroc.

| anonim_4396 a răspuns (pentru MineIsLikeABridge):

Multumesc happy ...Toate cele bune!happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si probabil mii de fete ca minethinking

| Ionut19CT explică (pentru anonim_4396):

Mii? sa nu exageram laughing tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Nu ai de unde stii laughing
:*

| Ionut19CT explică (pentru anonim_4396):

laughing :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia agață tu altundeva că ești varză.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești obsedat de sex și de labă, se vede din majoritatea postărilor tale.
Ce curiozitate? Tu vrei doar să vezi fete ce recunosc că-s virgine, ca apoi să le abordezi (cel mai probabil), doar știi și tu că există virgine, dar te excită când vezi că ele recunosc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine iubihee heebatting eyelashes laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o intrebare... De ce baietii care se *** toata ziua sunt considerati "bossi" (sa folosesc un termen "adecvat"), iar fetele sunt considerate curve. Suntem in secolul 21, de ce inca mai exista chestiile de genul asta. De ce inca nu exista egalitate intre sexe?
De ce numiti fetele care au facut sex, "curve" si cele care nu au facut "sfinte, pure, fricoase"? Hmm? E o capcana chestia asta...
Sexul e doar un act normal, omenesc, care iti aduce placere si e alegerea ta si numai a ta pana la urma cat il faci, cum il faci, cand il faci, cu cine il faci si daca il faci. Nu a celor din jur. Nu inteleg, cu ce va afecteaza pe voi daca cutareasca a facut saptamana asta sex cu doi tipi diferiti, hm? Va e ciudat, sunteti ofticati ca n-ati fost voi unul dintre tipi? Tell me...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebare, dar tu nu stii sa vezi dincolo de cuvinte.

Si totusi, am o opinie si automat sunt "frustrata"?! Tu ai inteles macar ceva din ce am scris eu acolo?

| Ionut19CT explică (pentru anonim_4396):

Ai scris numai tampenii, iti zic euwinking
mersi oricum ca ai raspuns la intrebare. happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Vai multumesc frumos! Nu stiu de ce imi mai pierd timpul cu tine! Se vede de la o posta ca ai un IQ foarte ''ridicat" (sunt sarcastica, doar ca sa stii)winking

Răspuns utilizator avertizat
| Eviix a răspuns:

Ohoo! smug Nu cred ca o sa mai gasesti >.

| aimspeşăl a răspuns:

Nu sunt foarte multe deoarece copilele de 12-13 ani s.au prostit rau de tot straight face nu mai stiu ce e aia copilarie, ii una ca ai 12 13 si stai in fata pc. ului si ii una cand ai 12 13 si faci tot felul de minuni oh go on.

| Diana1417 a răspuns:

Uite ca si eu sunt virgina si n'are legatura cu nimic din ce s-a zis gen" urata, slaba, grasa, protectia parintilor"...e doar vorba de mine si faptul ca nu vreau!

| BezeaToxica a răspuns:

Cam 1 la 1000 de fete laughing

| Ge0rgeL a răspuns:

Salut!
Iti spun sigur sa sunt putine.
Bafta!

| BlockBuster90 a răspuns:

Ori arata rau, sunt grase, slabe. nu conteaza, pot fi fete cuminti si destepte. in general sunt virgine happy, sau fete cu parinti foarte protectori de nu lasa fata sa iasa din casa nici dupa 18 ani laughing, funda, ca am raspuns primul laughing

| SugarMommy a răspuns:

Sora mea de exemplu**
**19 anii rolling on the floor

| Florincristi27 a răspuns:

Cred ca în tara aceasta Romania mai găsești virgine cand oi găsii acul în carul cu fân atâta timp cât 99.9 % din fete la 11 ani au copii și tu spui ca să mai fie virgina la vârsta de peste 18 ani da sunt doar cele din alte culte religioasa sau care au handicapuri grave și reprezinta în procentaj 0.1% la nivel național!