| Ionut19CT a întrebat:

Asa din curiozitate. Cate fete sunt, care sa aiba peste 18 ani si sa fie virgine happy

36 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ti-am raspuns la intrebare, dar tu nu stii sa vezi dincolo de cuvinte.

Si totusi, am o opinie si automat sunt "frustrata"?! Tu ai inteles macar ceva din ce am scris eu acolo?

| Ionut19CT explică (pentru anonim_4396):

Ai scris numai tampenii, iti zic euwinking
mersi oricum ca ai raspuns la intrebare. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Ionut19CT):

Vai multumesc frumos! Nu stiu de ce imi mai pierd timpul cu tine! Se vede de la o posta ca ai un IQ foarte ''ridicat" (sunt sarcastica, doar ca sa stii)winking

| Diana1417 a răspuns:

Uite ca si eu sunt virgina si n'are legatura cu nimic din ce s-a zis gen" urata, slaba, grasa, protectia parintilor"...e doar vorba de mine si faptul ca nu vreau!

| fuzzer a răspuns:

Virginitatea nu are nicio legatura cu personalitatea omului, si dintr-o prostie poti face aceasta greseala.

| Florincristi27 a răspuns:

Cred ca în tara aceasta Romania mai găsești virgine cand oi găsii acul în carul cu fân atâta timp cât 99.9 % din fete la 11 ani au copii și tu spui ca să mai fie virgina la vârsta de peste 18 ani da sunt doar cele din alte culte religioasa sau care au handicapuri grave și reprezinta în procentaj 0.1% la nivel național!