| MeGustaaaaa a întrebat:

Asa, mai de curiozitate, imi puteti arata cel mai greu exercitiu la fizica?
Trec in clasa a V-a si vreau sa vad cat de greu e un exercitiu de fizica. Daca puteti dati-mi si unul greu de chimie...:*

Si scuze de categorie dar vreau raspunsuri urgente.

4 răspunsuri:
| MyFirstLove a răspuns:

In V nu se face nici fizica nici chimie, Fizica o sa faci din a6 si Chimie din a7 happy

| MeGustaaaaa explică:

Multumesc dar eu vreau cu totul altceva! V-am spus sa imi dati un exercitiu foarte greu! nu sa imi ziceti ca nu se face pe a V-a

| Andreeee a răspuns:

Nu te stresa ca inca nu faci nici fizica nici chimiebig grin

| YannyAlmounte96 a răspuns:

(intrebare din Fizica) Ce este marimea fizica?:p