| pau2009 a întrebat:

Ascultati piesa asta (mai ales fetele) si ganditi -va bine inainte de a face o prostie (astept pareri)http://www.youtube.com/watch?v=D50PraChudE

4 răspunsuri:
| Kidd ♡ a răspuns:

Buna! Melodia este frumoasa si emotionanta.Pacat ca tot este adevarat. Unele persoane nu apreciaza ce le da Dumnezeu, iar altele incearca atat sa aiba copii si nu pot.

| paula90 a răspuns:

E suuper chiar m-a facut sa pling...si in ziua de azi sunt multe asa cazuri...
pacat

| pau2009 explică:

Asa e...trist dar adevarat...si povestea continua

| Karina_2903 a răspuns:

Ciao frumoasa melodia. Piesa asta te face sa deschizi mai bine ochii