| FataLuiValter a întrebat:

Aseara am visat ca aveam un alt tata.Eu il iubeam nespus si eram fericita ca scapasem de tatal meu natural.In realitate eu si cu tata nu ne intelegem deloc bine, dar visul m-a acaparat avand in vedere ca nu ii puteam vedea fata.Ma asculta si din voce imi dadeam seama ca ma iubeste mult si tine la mine iar vocea mi se parea asemanatoare cu un cantaret, dar acum nu imi aduc aminte a cui ii e vocea.Deci cine stie ce poate insemna acest vis? Scuzati categoria! Fundita!kiss

Răspuns Câştigător
| SunshineGirl a răspuns:

Visul asta inseamna ca tu,in mod incostient poate,ti-ai dori ca tatal tau sa fie altfel, cu alte calitati morale decat in realitate, si poate asa ti l`ai imaginat pe tatal tau ca fiind perfect. Funda?

3 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Visul nu inseamna nimic! E o dorinta a subconstientului tau!

| mgtow a răspuns:

E doar un simplu vis intelegeti odata, suntem oameni nu roboti programati sa avem intamplari bazate pe vise.

| thereforyou a răspuns:

Acest vis inseamna ca in viitor vei intalni un om care va traversa strada fara sa se asigure spunandu-ti ca luna de pe cer va stinge focul din apa care uda treningul autocarului. Ai inteles ceva? Cu siguranta nu. Visele nu semnifica nimic, doar lipsa de intelect a celor care le acorda importanta.