| alexa19 a întrebat:

Aseara fostul meu prieten m-a intrebat daca imi place de cineva si eu i-am spus ca da imi place, si el atunci imi spune "de cine? sper ca nu sunt eu"straight face.
ce a vrut sa spuna prin"de cine? sper ca nu sunt eu"?
Ce sa intelegstraight face

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Pai inseamna ca el mai tine la tine dar numai puteti fi impreuna din diverse motive(nu stiu ce motive) si ar prefera ca tie sa nu iti mai placa de el pentru a nu iti face si mai mult rau. Din ce a spus el s-a referit sa il uiti si sa te indragostesti de alt baiat...parerea meathinkinghappy

| alexa19 explică (pentru mihaelaa18):

Sa stii ca ai mare dreptate...cum ai spus si tu sunt mai multe motive pentru care el se pare ca nu a luptat si a renuntat foarte usorsad. mda.oh go on

| mihaelaa18 a răspuns (pentru alexa19):

Offsad imi pare rau pentru tine dar daca spui ca nu a luptat si a renuntat atat de usor este clar ca nu tinea atat de mult la tine pentru ca atunci cand ti la cineva lupti pentru persoana respectiva nu te dai batut repedeoh go on... sper sa treci peste asta repede:*fi tare, capul sus, nu te uita inapoi ci inainte. Timpul le va vindeca pe toate si ai sa vezi ca o sa fie bine.Totul este sa ai rabdare si totul se va rezolva. Te pup si ai grija de tinehappy

| alexa19 explică (pentru mihaelaa18):

Da, ai dreptate sa stiisadasta este o sa incerc sa fiu tare.iti multumesc de sfat si tu sa ai grija de tinelove struck

| mihaelaa18 a răspuns (pentru alexa19):

Nu ai pentru ce big hug love struck

11 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Vrea sa mascheze faptul ca s-a gandit la ideea ca ti-ar place de el, si i-a suras. Asta-i probabilitatea cea mai mare.
Nu-i inca barbat sa recunoasca, sa vorbeasca deschis si sincer.

| adriang95 a răspuns:

El inca te place, dar vrea din rasputeri sa se convinga ca nu... Asta este o greseala tipica unui baiat instabil psihologic (nu psihic... ca nu-i nebun) care regreta ceva. Dupa reactie presupun ca nici varsta lui nu este prea mare.

| Lyndsey a răspuns:

Prin aceste cuvinte vrea sa spuna ca vrea sa fie el iubitul tau. A vrut sa vada daca te prinzi de "gluma" :*.

| CityOfSatan a răspuns:

Ciudat.Trebuia sa il intrebi.

| andreyyya a răspuns:

Vrea sa spuna ca e prost si prea imatur si tu ar trebui sa nu-ti mai bati capul cu el ca nu ai cu cine.

| Chiperi_Iulian_1998 a răspuns:

Ca nu vrea sa ii fii "iubita" happy

| ProfyPC a răspuns:

N-ai ce. tongue