| rebela a întrebat:

Aseara m-am certat cu prietenul meu pentru ca nu am putut sa ma duc sa ne intalnim si mi-a zis la telefon ca o terminam si mi-a zis adio.Si apoi a vorbit prietena mea cu el si a inceput sa-i zica el ei ca eu mereu fac asa si zic ca nu pot si asta nu este adevarat dar sunt si momente in care nu pot si el nu ma intelege niciodata. Apoi am vorbit cu el la telefon si s-a calmat si mi-a zis ca noi atunci cand ne vedem pentru ca el pleaca la tara si vine luni.Si i-am zis ca ne vedem atunci si alea.Deci chiar nu stiu ce sa cred tine la mine sau nu pentru ca eu am inceput sa pun suflet si ar fi aiurea sa ne despartim. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

E dependent de tine.hee hee Mai pe scurt, e foarte indragostit!
Ma rog, asta nu inseamna ca trebuia sa iti spuna adio doar pentru ca o sa va vedeti peste cateva zile, e aiurea si ar trebui sa nu mai aiba intentia asta vreodata!
Din cate imi dau eu seama, pe tine nu te deranjeaza sa va intalniti mai rarut, pe cand lui i se pare ''monstruos'' ...intr-o relatie, mereu va exista unul mai dependent, iar altul mai indiferent.Se pare ca deja v-ati delimitat ''posturile'' si el e cel care sufera la absolut orice i-ai face!
Ar trebui sa vorbiti despre astea si sa-i spui ce te multumeste si ce nu! Nu e normal sa va certati din orice prostie!

2 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu există "nu pot". Există "vreau", "nu vreau" şi "preţ de cost".

| Ioana2518 a răspuns:

Tu il cunosti mai bine pe pr tau! tu ii cunosti cel mai bine caracterul.