| cristiano_9592 a întrebat:

Aseara prietena mi-a facut sex oral si din exces de zel cred m-a muscat de penis si mi-a curs sange! Culmea ironiei este faptul ca stiam ca in curand trebuie sa-i vina ciclul e cand am vazut sange-n pat am zis ca e de la ea, lucru care s-a si intamplat... i-a venit ciclul in timp ce faceam sex! Dupa ce a venit ea de la baie m-am dus sa fac si eu un dus si am constatat cu stupoare ca penisul meu sangereaza si cand m-am uitat mai atent am vazut ca lipseste o bucata din ata aia de la penis! Si de cate ori merg la baie sa ma usurez imi curge sange si ma ustura! Imi este jena sa merg la dr dar o s-o fac dar daca exista cineva care a mai trecut prin aceeasi situatie ca si mine il rog neaparat sa-mi dea un raspuns aici sau si mai bine direct pe mail la adresa catalanul_2002@yahoo.com.Va multumesc si astept niste sfaturi sau niste raspunsuri sper eu linistitoare din partea voastra!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Trebuie să mergi la urgență pentru vaccinarea antitetanos (mușcătura de om este foarte periculoasă), badijonare cu Betadină, te speli cu ceai concentrat de mușețel și un antibiotic (Ampicilină, de exemplu).
Luxul și prostia se plătesc.
Pa, pa.

9 răspunsuri:
| CiRiNeL a răspuns:

"cred m-a muscat de penis"
pai te-a muscat sau nu?
daca nu te-a muscat e posibil sa ti se rupa ata
poate a tras mai tare de ea si a fortat ata destul de tare incat sa cedeze
nu ar trebui sa iti fie deloc jena sa mergi la doctor, ba chiar e foarte indicat doar nu ar fi primul penis care l-ar consulta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te-a muscat din cauza ca e un loc destul de sensibil si deci simti orice si la o muscatura deja cred ca mergea-i ca omul paianjen pe tavan.

| elamit a răspuns:

Daca ti-a rupt ata nu e nimic asa grav, si nu trebuie sa-ti fie rusine sa mergi la doctor pentru linistea ta mergi nu te "musk"

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cel mai bine este sa te duci la doctor vrei cumva sa agravezi situatia? inteleg ca iti e rusine insa nu esti primul si decat sa apara alte complicatii mai bine da fuguta

| dydy22 a răspuns:

Cel mai indicat este sa te duci la doctor lasa rusine de o parte ca mai importanta este sanatatea ta

| nicol20 a răspuns:

Du-te la un doctor ca si el este barbat si vei rezolva poveste asta mai repede si nu te mai chinui.Bafta

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

S-a rupt ata, datorita contactului sexual prea brutal.
Nu e nevoie sa ajungi la medic, trebuie doar sa ai grija de igiena mai atent cateva zile: te speli inainte si dupa fiecare urinare, te dai cu rivanol rece de 4-5 ori pe zi, nu intretii relatii sexuale si nu te masturbezi vreo 6-7 zile.

| Sara2 a răspuns:

Auauauauauau ma doare cand ma gandesc cine m-o fi pus sa citesc intrebarea ca eu nu suport chestii de astea doare crying

| tweety_8071 a răspuns:

Bravo!
nu mai esti virginellaughing